IV EDYCJA KONKURSU PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ.

20171221_173630Dnia 21 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyła się IV edycja  Konkursu Piosenki Świątecznej śpiewanej w języku angielskim i niemieckim. W koncercie wzięło udział dziesięcioro uczniów spośród czterech grup wiekowych kl. I-III SP, IV-VI SP, gimnazjum i liceum. Jury w składzie:
Panie dyrektorki –  mgr Mirosława Iwanowska i mgr Joanna Dera, nauczycielki języka angielskiego  – mgr Magda Kubiak i mgr Hanna Florek oraz nauczycielka muzyki  -  mgr Alicja  Dudziak przyznało nagrodę główną:
Natalii Mamet uczennicy klasy V B  SP za piękne wykonanie piosenki „Gore Star of Jesus”;
II miejsce zajęli – Lilianna Haponik uczennica klasy  IV C SP oraz Janusz Śpiewakuczeń klasy VI A SP;
III miejsce zajęły – Klaudia Snochowska uczennica klasy I A LO  oraz Weronika Nowak uczennica kl. 7B SP

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim wykonawcom, jury i gościom dziękujemy za udział w koncercie. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie na równie pięknym koncercie. Życzymy wszystkim Merry Christmas and a Happy New Year! Frohe Weihnachten und ein gutes Neues Jahr!